Jesteśmy grupą rodzin, które albo już znają i żyją zasadami Domowego Kościoła, albo rozważają wejście na tę drogę w najbliższym czasie. Łączymy to z naszą pasją - żeglowaniem - tworząc w ten sposób "Flotyllę Domowego Kościoła". 

Kolejna Flotylla Domowego Kościoła odbędzie się w terminie 14-28.07.2018 - szczegóły tutaj:  Edycja 2018.

Zapraszamy do uczestnictwa! 

UWAGA: Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w oficjalnych rekolekcjach formacji podstawowej (15-dniowych oazach I, II i III stopnia, kilkudniowych Oazach Rekolekcyjnych Animatorów Rodzin ORAR I i II), diakonalnych lub tematycznych DK w Polsce zapraszamy na stronę www.dk.oaza.pl



Życie ziemskie przemija. Często życie naszej wiary spędzamy niejako kurczowo przycumowani do pomostu, bojąc się lub nie chcąc opuścić “bezpiecznego” portu. Boimy się w pełni zaufać Bogu i oddać mu swoje całe życie. Użycie analogii żeglarskiej ma zobrazować jakie wielkie skarby i piękno ofiarowane jest tym, którzy odważą się odbić od pomostu. Nie można całego życia spędzić w porcie. Trzeba wyruszyć! Czas tego rejsu to czas odkrywania na nowo naszej relacji z Bogiem, również czas przemyśleń i nowych postanowień na nadchodzący czas. Przyjrzenie się filarom naszej rodziny i małżenstwa, do których zaliczają się również zobowiązania DK (ale nie tylko). Nie chcemy stawiać akcentu na “musisz”, lecz bardziej na “warto”, gdyż tam kryje się pełnia życia.